SIEMENS Киев т.(044)2332437 Официальный сервисный центр Киев Быт Сервис. Ремонт стиральной машины siemens. Сименс ремонт стиральной машины Siemens. Вторник, 23.10.2018

SIEMENS Сервисный центр

Siemens телефон сервисного центра Киев(044)2332437 life (063)2332437

 
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [9]
Наш опрос
доверяете ли вы технике SIEMENS
1. Да, хорошая техника
2. Выбираю только siemens
3. Нет, разочаровался
4. Недоверяю технике siemens
Всего ответов: 101
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » Статьи » Мои статьи

Вернер фон Сіменс (нім. Werner von Siemens, інший варіант транскрипції прізвища: Зіменс) - засновник фірми Siemens

 

 

Закінчивши з відзнакою гімназію в Любеку, потім артилерійське інженерне училище в Мальденбурзі, він в званні молодшого лейтенанта служить в артилерійських майстернях в Берліні, де займається винахідництвом і науковими дослідами.

 

Після смерті батьків 24-річний Вернер залишається старшим в сім'ї, що складається з десяти братів і сестер.

 

У 1845 р. він стає одним з найбільш помітних молодих учених у недавно створеному Фізичному суспільстві і вже наступного року його відкомандировують в комісію генштабу для підготовки впровадження електротелеграфії. У листі від 14 грудня 1846 р. Вернер Сіменс повідомляє родичів: «Я тепер майже зважився вибрати постійний терен телеграфії. Телеграфія стане самостійною важливою галуззю техніки, і я відчуваю себе покликаним зіграти в ній роль організатора».

 

1 жовтня 1847 р. разом з механіком Гальське була заснована телеграфно-будівельна фірма Telegraphenbauanstalt Siemens & Halske, що займається окрім електротелеграфії широким колом робіт в області точної механіки і оптики, а також створенням електромедичних апаратів. У 1849 р. фірма S&H побудувала першу в Німеччині телеграфну лінію Берлін — Франкфурт-на-Майні.

 

Для однієї з ділянок в основному повітряній лінії був використаний підземний кабель з гутаперчевою ізоляцією, накладеною за допомогою винайденого Сименсом преса. Тоді ж Вернер запропонував затягувати кабель в свинцеві труби.

 

Він також удосконалив стрілочний телеграф Уітстона–Кука, за що на Першій Міжнародній промисловій виставці в Англії (1851 р.) був удостоєний однієї з вищих винагород.

 

Починаючи з 1853 р. фірма S&H вела будівництво лави телеграфних ліній в Росії, пов'язавши Санкт-Петербург з Кронштадтом, Гельсінгфорсом, Варшавою, Ригою, Ревелем і перейнявши на себе їх технічне обслуговування.

 

Сіменс, поєднуючи наукові дослідження і винахідницьку діяльність з дослідно-конструкторськими розробками, упроваджував у виробництво нові і удосконалював вироби, що випускалися, — межа, що ріднила цього ученого-практика з Едісоном.

 

Його доповідь про електротелеграфію в Паризькій академії наук був високо оцінений Гумбольдтом і опублікований по рекомендації Араго. У віці 35 років Сіменс увійшов до лав всесвітньо визнаних авторитетів в області електротехніки. У 1860 р. Берлінський університет привласнив йому почесне звання доктора філософії.

 

У 1868—1870 рр. фірма S&H брала участь в споруді Індоєвропейської телеграфної лінії Лондон — Калькутта протяжністю 11 000 км. Одін з ділянок цієї лінії (через Кавказ) був побудований на залізних опорах і пропрацював з 1871 по 1931 р.

 

До другої половини 1860-х років відноситься початок робіт Сіменса в області сильноточної електротехніки. Його найзначніше досягнення в цій області датується 1867 р., коли він створив досконалу конструкцію генератора постійного струму з самозбудженням, що довгий час іменувалася динамо-машиною. Він же запропонував ртутну одиницю опору, згодом перетворену в ом, а одиниці електричної провідності було привласнено найменування «сіменс».

 

На початку 1870-х років Siemens&Halske побудувала кабельне судно «Фарадей», оснащене вдосконаленою кабелеукладочною машиною. У 1874 р. «Фарадей» проклав трансатлантичний телеграфний кабель, що безпосередньо зв'язав ірландію і США (5700 км.), минувши острів Ньюфаундленд. А всього за 10 років це судно проклало шість трансатлантичних кабелів.

 

У липні 1874 р. Сіменс був прийнятий в члени Прусскої академії наук.

 

У 1877 р. фірма S&H виготовляла телефонні трубки Белла, а в 1881 р. брала участь в будівництві першої в Берліні телефонної станції.

 

У 1877 році в сланцях, що відносяться до пізнього юрському періоду, була виявлена єдина у своєму роді скам'янілість якоїсь викопної птиці, що чудово збереглася. Знайшов цю палеонтологічну рідкість геолог-любитель і мав намір продати її за кордон, запитавши за неї крупну суму грошей. Почувши про цю рідку знахідку, Сіменс відразу ж купує її, залишаючи таким чином, в Німеччині. Пізніше він передає її Берлінському музею природознавства. Наукова назва раритету Archaeopteryx Simensii (Археоптерікс Сіменса) до теперішнього часу нагадує нам про цей чудовий вчинок Вернера Сіменса.

 

Майже всіма успіхами підприємства Сименса зобов'язані дослідницьким і винахідницьким здібностям свого керівника. Він відхилював все, що всесторонньо не розгледіло теоретично і підтверджене експериментом.

 

Динамо-машина Сіменса провела справжню революцію в гірській справі, завдяки ній з'явилися електровідбійний молоток, шахтний електровентилятор, електротранспортер і, головне, електрична копальнева дорога.

 

У 1879 р. фірма S&H представила на берлінській промисловій виставці першу електричну залізну дорогу; у 1880 р. на виставці в Мангеймі — перший в світі електроліфт; у 1881 р. нею побудована перша лінія електричного трамваю на околиці Берліна; у 1882 р. почата дослідна експлуатація безрельсового транспорту.

 

Сіменс багато зробив для розвитку німецької і європейської електротехніки. Він — ініціатор освіти Берлінського електротехнічного союзу (1879 р.), а також засновник і голова Суспільства патентів в Берліні. І навіть термін електротехніка ввів в ужиток саме Вернер фон Сіменс, написавши його в 1879 році в листі до Генріху фон Стефану, Генеральному Поштмейстерові Німеччини (до цього використовували термін «прикладна теорія електрики»).

 

Крім того, Вернер Сіменс відомий як меценат в області науки і культури: він пожертвував 500 тис. марок на створення Берлінської національної фізико-технічної лабораторії; завдяки його зусиллям і грошовій підтримці в Шарлоттенбурзі відкрився Фізико-технічний інститут.

 

На Першій Международній електротехнічній виставці в Парижі в 1881 р. найбільший успіх припав на долю експонатів Едісона і Сіменса. Там же обидва корифеї електротехніки познайомилися і подружилися.

 

У 1888 р. Вернер Сіменс був зведений в дворянський стан і став Вернером фон Сіменсом.

 

З 1889 року почався поступовий відхід Вернера Сіменса від активної участі в справах фірми, в цей час в його фірмі, включаючи дочірні підприємства в Лондоні, Санкт-Петербурзі і Відні, налічувалося вже 5000 співробітників. 31 грудня 1889 року Сіменс вийшов з керівництва фірмою.

 

У 1892 р. він винайшов сталеву стрічкову броню для захисту підземних кабелів від механічних дій.

 

В кінці життя з властивим йому даром реального передбачення Сименс вказав на перспективу світової торгівлі і економічного об'єднання Европи: «Це може статися тільки завдяки усуненню по можливості всіх внутрішньополітичних митних бар'єрів, що обмежують райони збуту, здорожують виробництво і що зменшують конкурентоспроможність на світовому ринку».

Категория: Мои статьи | Добавил: master97 (04.01.2010) | Автор: klaster E W
Просмотров: 1292 | Теги: Werner von Siemens, Зіменс, Вернер фон Сіменс, основатель фирмы Siemens, siemens? ремонт стиральной машины с, siemens, засновник фірми Siemens
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
 • В контакте группа Кинолог
 • Кинолог Киев Сервис воспитание содержание собак
 • Отопление - монтаж системы отопления водоснабжения канализации сжатые сроки исполнения гарантия качества
 • Раннее развите ребёнка, разумные методы и способы воспитания детей
 • Каталог сайтов Украины, России, Киев, Москва
 • Нас ищут
  ремонт стиральной машины сименс ремонт стиральных машин SIEMENS сервисный центр Киев Ernst Werner von Siemens биография основателя бренда siemens ремонт сти рашльной машины Сервисный центр Эрнст Вернер фон Сименс сервисный центр SIEMENS siemens сервисный центр основатель компании Сименс ремонт стиральной машины siemens? ремонт стиральной машины с Werner von Siemens Вернер фон Сіменс Зіменс засновник фірми Siemens основатель фирмы Siemens сименс Berlin Siemens & Halske история торговой марки siemens торговая марка сименс siemens bosch siemens & bosch Siemens Hausgeräte GmbH und BSH Bos германская компания достоинства siemens достоинства стиральных SIEMENS стиральная машина сименс siemens утилизация стиральной машин стиральная машина Siemens утилизаци утилизация стиральной машины siemen F01 F02 F03 F04 F16 F17 F18 F19 F20 F21
  Поиск
  Siemens. Сервисный центр по ремонту стиральных машин siemens. Ремонт стиральной машины сименс © 2018